LEOLEO
leo

Najwyraźniej używasz AdBlocka

Chcesz wspomóc LEO ?

Wyłącz AdBlocka albo wspomóż słownik finansowo!

Partnerzy LEO
Reklama

Wesprzyj redakcję LEO:

LEOs Wörterbücher

 1. ende
   
 2. frde
   
 3. esde
   
 4. itde
   
 5. chde
   
 6. rude
   
 7. ptde
   
 8. plde
   

Kursy językowe na aplikacji iOS i w lepszym wydaniu

12. 02. 2019
Kurse auf dem iPhone
Kursy językowe i kursy typu "Survival-Kit" w apce na iPhone'a i iPada 

Cieszymy się bardzo, że możemy zaoferować Ci nasze kursy językowe oraz serię "Survival-Kit" w formie apki na iPhone'a i iPada. A więc będziesz miał teraz do dyspozycji 20 kursów językowych oraz 8 kursów typu "Survival-Kit", a to wszystko zarówno na ekranie komputera jak in na obydwu apkach. Nadal oczywiście wygląda to tak, że wystarczy tylko raz nabyć dany kurs by móc z niego korzystać z Twojego konta w LEO na wszystkich platformach. Po zakupieniu kursu językowego lub kursu typu "Survival Kit" będziesz miał do niego nieograniczony dostęp przez cały rok.

Poza tym wzmacniamy naszą współpracę z wydawnictwem Hueber Verlag. Niedawno nowo przygotowane kursy „Sprachkurs Plus Englisch“ i „Sprachkurs Plus Deutsch“ są teraz dostępne w lepszym wydaniu. Po nabyciu danej książki w sklepie internetowym Huebera lub w księgarni otrzymujesz dostęp do stron internetowych wydawnictwa Hueber, gdzie znajdziesz odpowiednie materiały audio i wideo oraz dodatkowo, w tym lepszym wydaniu, całoroczny dostęp do części I kursu jako kurs online i na apce LEO.Dalsze kursy z cyklu "Sprachkurs Plus" w przygotowaniu.

Wszystkie kursy, oferowane w ramach kooperacji, możesz też nabyć bezpośrednio w sklepie internetowym.Hueber – Freude an Sprachen

Powodzenia w nauce życzy

Zespół słownika LEO

LEOs APPs
LEOs APPs
Holen Sie sich die APPs von LEO
Folgen und Teilen
Folgen und Teilen

Über uns

Die LEO GmbH bietet Ihnen die bekannten und beliebten Wörterbücher in den Sprachen Angielsko ⇔ Niemiecki, Francusko ⇔ Niemiecki, Hiszpańsko ⇔ Niemiecki, Włosko ⇔ Niemiecki, Chińsko ⇔ Niemiecki, Rosyjsko ⇔ Niemiecki, Portugalsko ⇔ Niemiecki sowie Polski ⇔ Niemiecki. Des weiteren können Sie in unseren Foren unsere weltweite Community um Rat fragen, im Trainer Ihre Vokabelkenntnisse auffrischen oder mit unseren Sprachkursen entspannt eine neue Sprache lernen oder verfeinern.
 
LEO używa tzw. ciasteczek, by umożliwić jak najszybsze poszukiwanie słówek za pomocą jak najwięcej funkcji. Czasami używa się też ciasteczek z serwisów trzecich. Więcej informacji na ten temat otrzymasz we wskazówkach do Warunków użytkowania / ochrony danych (ciasteczka) LEO.
 
 
 • Pinyin
   
 • klawiatura
   
 • znaki specjalne